Yıldız Düşüklüğü Testi

Yıldız Haritası Çalışması yaptırdınız mı?

Yıldız düşüklüğünde dikkat edilmesi gereken konuları öğrenmenize olanak sağlayan bu çalışmanın güncel fiyatı 300TL dir. Konuyla ilgili Medyum Emrullah Abladan detaylı bilgi almak için lütfen WhatsApp Danışma Hattına yazınız: 0 542 614 41 93

Sorunlarınızın çözümü yıldız haritanızda gizli olabilir.

Yıldız Düşüklüğü Testi

Yıldız düşüklüğü testi yıldız düşüklüğünün belirtileri ile ilgili sorular içeren uygulaması oldukça kolay 10 kısa sorudan oluşan bir testtir. Aşağıdaki sorulardan 6 veya daha fazlasına verdiğiniz cevap “Evet” ise yıldız yükseltme işlemi yaptıranlar tarafından önerilen ve alanında uzmanlaşmış medyumlardan yardım almayı deneyebilirsiniz.

Teste ait sorulara geçelim:

“Hep benim başıma gelir.” cümlesini sıklıkla kurar mısınız?

Sağlığınızla ilgili tıbbın açıklayamadığı (baş ağrısı, halsizlik gibi) bir şikayetiniz var mı?

Hayallerinizi, heyecanlarınızı ve duygularınızı çevrenizle paylaşır mısınız?

Sakarlık, şanssızlık, nazar, göz ve benzeri olumsuz durumlara açık mısınız?

İstemediğiniz şeylere “Hayır” demekte güçlük çekiyor musunuz?

Sebebini anlayamadığınız ruhsal bir sıkıntı yaşıyor musunuz?

Göz önünde, beğenilen ya da merak edilen biri misiniz?

Sizi kıskanan biri ya da birileri olabilir mi?

Sıkça hastalanır mısınız?

Mutsuz musunuz?

Testin öncesinde de belirtildiği gibi soruların 6 ya da daha fazlasına “Evet” yanıtını veriyorsanız yıldız düşüklüğü için en tesirli dua ve uygulamalar hakkında daha fazla bilgi edinin.

Yıldız Düşüklüğü Testi ve Yıldız Düşüklüğü Belirtileri

Herkesin yıldızı hayatın belli belirsiz bazı dönemlerinde düşebilir. Yıldız düşüklüğünün belirtileri arasında en sık rastlanan şikayet kişinin yaşadığı tıbben açıklanamayan rahatsızlıklardır. Diğer bir yandan Havas İlmi yıldız düşüklüğü belirtileri arasında önemli bir noktaya dikkat çekerek kişinin büyülere karşı düşen direncine işaret eder. Yıldız düşüklüğü yaşayan kişi bu dönemler içerisinde sevdiklerine sırtını dönebilir, sosyal hayatta gözle görülür sıkıntılar yaşar. Arkadaşlık kurmakta zorlanır. Kendisini sürekli yorgun ve özgüvensiz hisseder. Baş ağrısı, mide bulantısı ve kusma isteği bu kişilerde oldukça yaygındır. Zaman zaman intihar düşüncesi baş gösterebilir. Böyle bir haldeyken kişinin maddi ve manevi sorunlara karşı direnci düşer. Genellikle kaygı ve endişe bozuklukları ile birlikte depresyon gibi psikolojik rahatsızlıklar ortaya çıkar. Evlilikler bu süreçte boşanmalarla sonuçlanırken, nişan atma gibi durumlar muhtemeldir. 

Yıldızı düşük olan kişiler başlarına gelebilecek bütün talihsizliklere karşı korumasız halde olduklarından oldukça dikkatli olmaları gerekir. Böyle bir süreçten geçerken yıldız yükseltme işlemlerinin yanı sıra koruma duaları okuyabilir ve koruma işlemleri de yaptırabilirsiniz.