Yıldız Yükseltme Nasıl Yapılır?

Yıldız Haritası Çalışması yaptırdınız mı?

Yıldız düşüklüğünde dikkat edilmesi gereken konuları öğrenmenize olanak sağlayan bu çalışmanın güncel fiyatı 300TL dir. Konuyla ilgili Medyum Emrullah Abladan detaylı bilgi almak için lütfen WhatsApp Danışma Hattına yazınız: 0 542 614 41 93

Sorunlarınızın çözümü yıldız haritanızda gizli olabilir.

Yıldız yükseltme nasıl yapılır sorusuna verilecek bir hayli fazla cevap mevcut. Dualar, tılsımlar, vefkler ve hatta büyüler ile yıldızınızı yükseltmeniz elbette mümkün. Anasayfa‘daki medyum yorumları bölümü okunduğunda anlaşılacağı üzere birçok kişi karma işlemler önermektedir. Sadece yıldız yükseltme büyüsü yaptırmak yerine koruma büyüsü ile karma bir çözüme gidilmesinde büyük fayda görülmüştür.

Medyumunuz bu konuda neler yapılabileceği konusunda sizi aydınlatacak ve şayet gerek görürse karma işlemlerle ilgili yönlendirmelerde ve uyarılarda bulunacaktır.


Yıldız Yükseltme Nasıl Yapılır?

Koruma işlemi ihtiyacındaki kişiler yıldızlarının düşük olduğu dönemlerde yanlarında yıldız yükseltme muskası taşıyabilirler. Bu muska yıldızınızın düşmesini engellemeye çalışsa da pek çok durumda koruma muskası tek başına yeterli olmamaktadır. Yıldız düşüklüğü için doğal taş kullanarak yapılmış takı ya da aksesuarları üstünüzde ya da yanınızda taşımanız yıldızınızın yükselmesinde takviye görevi görür. Elbette bu taşlar burçlara göre farklılık göstermektedir. Burçlara göre özel taşlar bu sayfada yer almaktadır.


Yıldız Yükseltme Ritüeli

Yıldız Yükseltme Ritüeli Nasıl Yapılır? 

Bir çok farklı inanışta halihazırda yer alan bir iyileştirme çalışmasıdır. İslamda bu eylem yıldız yükseltme namazı kılınarak yapılırken Uzak Doğu İnanışları’nda yoga ve çeşitli meditasyonlara başvurulur. Bir Hint inanışına göre 7 gün içinde yıldız yükseltme mümkündür. Üstelik bu inanış bir daha asla yıldızın düşmemesini garantilemektedir. Elbette bu mucize işlem son derece yetkin kişilerce gerçekleştirilir. Ülkemizde böyle bir medyuma rastlanması neredeyse imkansızdır. Bu işlem için Hindistan yollarına düşmek en gerçekçi hareket olacaktır.

Yıldız yükseltme vefki de oldukça farklı şekillerle karşımıza çıkar. Havas İlmi ışığında yazılan vefkler kişiye özel numeroloji üzerine yoğunlaşırken Farsi İlim kaynakları sembol ve şekilleri esas alır. Hristiyanlıkta yıldız yükseltme işlemi genellikle papazların yardımıyla kiliselerde gerçekleştirilir. Günah çıkarma seansları da birer yıldız yükseltme örneğidir.